KONST / Litografier / Litografi 14502024
nr 1450 2024
Litografi
Henri de Val, Stockholms slott. Signerad, numrerad 115/360. Bildmått: 30x42, yttermått inklusive ram: 51x61 cm
Utrop:
300 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:40:44
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm